החלקה יפנית – מציאות או חלום

לאחת מבין כל 3 נשים יש חלום, חלום קטן אבל יומיומי, לקום בבוקר ורק להסתרק או רק לחפוף ולהיראות עם שיער זוהר וגולש כמו בפרסומות.
בנות, את החלום הזה אפשר להגשים היום! בממוצע, סידור שיער אצל כל אישה לוקח סביבות ה 10-20 דקות בכל בוקר, במקרה שאת רק "עוברת" עם מייבש/מחליק השיער ומתקנת את הקצוות. או מנסה למצוא פתרון יצירתי ל "Bad hair day".

החלקת שיער יפנית - רשת מספרות מוטיה רובין
החלקת שיער יפנית - רשת מספרות מוטיה רובין

ההחלקה היפנית הגיעה אלינו בתחילת שנות ה- 2000, המילניום החדש הביא עימו תופעה קסומה שיצרה באז בעולם עיצוב השיער והפכה חיש מהר לפופולארית בקרב האוכלוסייה – כמו קסם, אישה נכנסת למספרה עם שיער מתולתל ויוצאת ממנו עם שיער חלק שופע ומלא ברק לתמיד.

אז איך המציאו את ההחלקה הפנית?

ההחלקה היפנית פותחה לראשונה ע"י חברת Yuko שהיא חברת בת של Phiten היפנית. החלקה יפנית מתבצעת באמצעות פיתוח חדשני להחלקת השיער במקרים של שיער גלי או שיער מתולתל/מקורזל. אצל מעצב השיער מוטי רובין, יידעו להתאים את ההחלקה היפנית לכל סוגי השיער גם כאשר מדובר בשיער פגום, שיער צבוע או שיער מחומצן. החלקת שיער יפנית מהווה גם טיפול משקם לשיער פגום והופכת את השיער לחלק, לשיער בריא, רך למגע ומלא ברק. 

החלקת שיער יפנית היא תמידית אך אינה משנה את גן השיער וצריך כל 4-7 חודשים להגיע אל הספר כדי לבצע את אותה הפעולה עבור השורשים החדשים שצמחו בשיער מתולתל מאוד ואחת לשנה בשיער מתולתל פחות. החלקת השיער בשיטה זו חוסכת זמן רב ופוטרת אתכן מהפעולה היומיומית של מייבש השיער או מחליק השיער.

החלקת שיער יפנית - רשת מספרות מוטיה רובין
החלקת שיער יפנית - רשת מספרות מוטיה רובין

פעולה של החלקה יפנית לשיער תבוצע ע"י ספר מקצועי בלבד! שמשתמש בחומרים המורשים בלבד! ושהוכשר והתמחה לבצע החלקות שיער על ידי החברה היצרנית או היבואנית. לשם כך את מוזמנת להיכנס לכל אחד מסניפיו של מעצב השיער מוטי רובין.
אזהרה! יש להיזהר מספרים לא מקצועיים שלא עברו את ההכשרה הנכונה ומשתמשים בחומרים אלה שלא ברשות או הרכבים אחרים לא תקניים, ספרים אלה מוזילים את המחיר משמעותית אך עלולים ליצור נזקי שיער גדולים ללקוחותיהם התמימים.

"יום שיער רע" יכול להפוך ל"יום שיער טוב" בכל יום.
עכשיו נותר לך לשאול את עצמך, מה תעשי עם 20 הדקות שחסכת לעצמך בכל בוקר? אז כן, "לפעמים חלומות מתגשמים".

החלקת שיער יפנית - רשת מספרות מוטיה רובין
החלקת שיער יפנית - רשת מספרות מוטיה רובין