fbpx
close×

טלפון רב קווי: 03-6091515

close×

קורס תספורות גברים מקצועי - קורס Barber

קורס תספורות גברים מקצועי - קורס Barber

הגבר והזקן- קורס תספורות גברים מקצועי מהמכונה ועת התער!  הירשם לקורס תספורות גברים קורס Barber

מאז ומעולם תספורות ועיצובי שיער היו נחלתן של נשים. כשעל ראשן שיער ארוך ושופע, ניתן היה ליצור בו עיצובים ותסרוקות רבות. לעומת המין הגברי שראשו קוצץ במראה מכובד, אולי רק הבלורית לפעמים נשארה. הבלורית והזקן!
אבל את העבר השארנו בעבר, ובימינו של שנות ה-2000 ולא סתם, אלא 2018! אנחנו מוכנים לעידן חדש שכבר פורץ גבולות בעולם עיצוב השיער.
Barber Shops is here to conquer the world!תספורות גברים

גם לגברים מגיע!
בואו נעשה ניסוי קטן ביחד, אתם יושבים בבית קפה? הולכים ברחוב בדרך לעבודה? מחכים לאוטובוס בתחנה? תסתכלו סביבכם על העוברים והשבים, קשה להתעלם מהעובדה שסנטרם של גברי ישראל מזוקן מאי פעם. לחיים חלקות לא נצפות בשטח, זקן מלא בסגנון הרצל הפך לנחשק, ואתם כמעצבי שיער מוכרחים להיות מוכנים לאתגר!קורס ספרות גברים
אז כן, גברי ישראל גילו את שיער הפנים, והזקנים הפכו להיות מוצר אופנתי שמצריך טיפוח קבוע ועיצוב מוקפד ממש כמו שיער הראש. ולא רק זה, הם גם מעוניינים להיראות 'שיק' ומחפשים עיצובי שיער וזקן התואמים את צו האופנה.
אין מקום לטעויות תספורות גברים לעיתים נתפסות כתחום ללא מעוף, כי כמה כבר אפשר להתעסק ולעצב שיער קצוץ? אבל אסור לשכוח, תספורות קצרות מצריכות כישרון לא מבוטל. האמת היא שדווקא בהתעסקות בשיער קצר, יש להקפיד יותר ולשמור על ידיים יציבות וטכניקה משופשפת. כל סטייה קטנה מהקו תיראה, ואין סנטימטרים מיותרים של שיער לשם תיקונים. Motierubin 31
חשוב להישאר מעודכנים בעבודה כמעצב שיער, תמיד חשוב להיות מעורב ולעקוב אחר השינויים והטרנדים החמים בעולם האופנה. עולם עיצוב השיער של המין הגברי שתופס תאוצה בשנים האחרונות, מביא את מעצבי השיער בישראל להתעדכן בטכניקות ועיצובים בהתאם. הרשמה לקורס עיצוב שיער לגברים באקדמיה מוטיה רובין, היא הדרך הטובה ביותר להגיע לרמת המומחיות הנחוצה!
בסופו של דבר, שיער קצר מצריך ביקורים תכופים במספרה. השיער צומח, הזקן מתפזר והגבר הופך ללקוח חוזר.
לימודי עיצוב שיער

אז למה אתם מחכים? בואו ללמוד מהטובים ביותר ולכבוש את עולם תספורות הגברים.

הלימודים מתקיימים גם בתל אביב וגם בחיפה

פרטים והרשמה בטלפון 036091515 

צמות שקולעות בול! הכל על עולם הצמות

צמות שקולעות בול! הכל על עולם הצמות

בשמלה אדומה ושתי צמות–אבל לא רק!

בואו נתחיל מההתחלה... צמה היא בעצם מבנה המורכב ממספר גדילים ארוכים וגמישים הקלועים זה בזה. הקליעה הייחודית של הצמה מאופיינת בצורה של "זיגזג", בה כל אחד מהגדילים חופף לשאר כך שמתקבלת צורה סימטרית בעלת סדר מובנה ואחיד. אחד החומרים הנפוצים ביותר לקליעת צמות, הוא השיער האנושי. השיער שלנו מהווה חומר גלם מושלם לקליעת צמות בתסרוקות שונות. הצמה מצד אחד מאפשרת עיצוב מהודר של מראה השיער מבחינה אסתטית ומצד שני, שומרת על השיער אסוף ומסודר, לעיתים אפילו ללא צורך באביזרים נוספים (כמו גומיות לשיער).

לטכניקת הצמה יש גם שימושים רבים נוספים. פעולת הקליעה יוצרת חבל חזק ועבה שניתן להשתמש בו במקרים המחייבים נשיאת משקל כבד. למשל חבלים המאבטחים מטפסים בטיפוס הרים, גם הם מיוצרים בטכניקת הצמה. בתחום החשמל אנחנו נתקלים בצמות במטרה לשמור על סדר החוטים וכבלי החשמל ובכך למנוע סיבוכים וקשרים מסוכנים.

צמות מיוחדות לשיער - בעולם התסרוקות ועיצוב השיער יש לא מעט שימושים לצמות ככלי עיצובי. צמות צמודות לראש, צמות מיוחדות, צמות בשימוש בתוספות שיער וכמובן מגוון רחב ובלתי נגמר של בניית השיער בשילוב צמות. השימוש בצמות בעיצוב תסרוקות יכול להיות כקישוט קטן לתסרוקת שלמה, או גם ככלי המרכזי ממנו מורכבת התסרוקת.

צמה סינית - את הצמה הסינית אתם כבר בטח מכירים, נקראת לעיתים גם "צמה רקומה" או "צמה צרפתית". צמה סינית במבנה הכללי היא צמה פשוטה לכל דבר, עשויה משלוש קווצות שיער וקלועה בצורה פשוטה, אבל עם טוויסט. הצמה מתחילה קרוב לקו השיער במצח,מהודקת בצמוד לראש עד העורף ומשם ממשיכה לצמה רגילה. טכניקת הקליעה של הצמה הסינית מחייבת תשומת לב וריכוז, מתחילים בחלק קטן מהשיער ובמהלך הקליעה מוסיפים קווצות שיער לכל אחד משלושת הגדילים בתורו. כך נוצרת צמה שהיא צמודה לראש ומקנה מראה מהודר, מיוחד ומוקפד.

צמות אתיופיות - הצמות האתיופיות מיועדות להתמודדות עם השיער האתיופי או השיער האפריקני,שהוא בהרבה מהמקרים מאתגר מאוד לסידור. הצמות מאפשרות מצד אחד לחסוך את המלחמה היום יומית עם השיער ולשמור על מראה מסודר באופן קבוע ללא קושי, מצד שני, הצמות מייצרות מראה ייחודי ויפה ומשמשות כתסרוקת קבועה. ניתן ליצור צמות בסגנונות שונים כך שאפשר גם להחליף תסרוקות מסוג אחד לאחר. אך הצמות האתיופיות נחשבות כתסרוקת קבועה, לוקח זמן רב לקלוע אותן בצורה מקצועית והן אינן מתפרקות במקלחת.

תסרוקות עם צמות - ישנן תסרוקות המבוססות על צמות צמודות לראש, תסרוקות המבוססות על צמות "מפוזרות" או גם תסרוקות הבנויות מצמה מפוזרת (אחת או יותר) שמוצמדת לראש בבניית התסרוקת לגובה.אם מעניין אתכם ללמוד על עיצוב תסרוקות באמצעות צמות, או שמתחשק לכם ללמוד טכניקות מיוחדות ומפתיעות לקליעת צמות, אתם מוזמנים כבר עכשיו להירשם לקורס עיצוב שיער באמצעות צמות באקדמיה.

האקדמיה ללימודי עיצוב שיער – מוטיה רובין

03-6091515 | יגאל אלון 159, תל אביב

04-8484063 | הנביאים 26,  חיפה

https://www.motierubin.co.il/

225 תסרוקות בפחות מ-15 שיטות סירוק שונות

225 תסרוקות בפחות מ-15 שיטות סירוק שונות

אם היינו אומרים שבעוד חודש מהיום תשלטי ב-15 טכניקות שונות שהם כ- 225 תסרוקות שלא חשבת שאי פעם תדעי לעשות, לא היית נרשמת?

בעוד חודש מהיום תשלטו ב-15 טכניקות שונות לעיצוב תסרוקות שיער ותדעו לעצב יותר מ-200 תסרוקות שונות בצורה מושלמת. נשמע כמו חלום רחוק? באקדמיה מוטיה רובין, זאת בסך הכל המציאות...

קורס תסרוקות - עכשיו גם את יכולה, מאות מעצבי שיער ומאפרים כבר השתתפו! הירשמו לקורס הבא 

קורס תסרוקות

קצר וקולע חודש אחד של עבודה אינטנסיבית ולימודים ברמה גבוהה עם מרצים מומחים בתחום התסרוקות, ואתם מקצוענים.

לפעמים צריך לעבוד שנים כדי להגיע לרמה מקצועית של העמדת תסרוקות כלה, אבל בקורס עיצוב תסרוקות באקדמיה מוטיה רובין, אתם יכולים להגיע לרמה גבוהה מאוד של טכניקה וידע, וכל זה בדיוק בחודש אחד. כמובן שמדובר בהרבה עבודה ולימודים מוקפדים לרציניים בלבד, אבל כן - זה אפשרי.

התכנים בקורס נמצאים בפיקוח אגודת ה-OMC הישראלי, שמטרתה לוודא שאנחנו מלמדים אתכם בצורה מקצועית את כל מה שאתם צריכים לדעת.

בנוסף לכך, הקורס נערך בהנחיה צמודה של מדריכים מומחים בתחום התסרוקות שיקדמו אתכם צעד צעד במהלך כל החודש.

כל מה שצריך לדעת על עיצובי שיער קורס עיצוב התסרוקות באקדמיה ללימודי עיצוב שיער –מוטיה רובין, הוא קורס מקיף וכולל של כל מה צריך לדעת כשחושבים על שיער. מדובר בהרבה נושאים הקשורים בעיצוב תסרוקות ערב וסירוק כלות שיעשירו אתכם בידע נרחב וחיוני - החל מתסרוקות קלאסיות ועד לתסרוקות כלה.
מהלך הקורס כולל למידה של היסודות הבסיסיים ביצירת תסרוקות אופנתיות קלאסיות, יצירת תסרוקות אומנותיות לכלה, תסרוקות ערב המתאימות לפגישות עסקים או אירועים ועוד. במקביל נלמד על שימוש בכלים, אביזרים וחומרים ליצירת התסרוקת המושלמת, שימוש במכשירים חמים כגון מחליקי שיער ומסלסלים, שימוש בתוספות שיער ואלמנטים חיצוניים שמשולבים בתסרוקת, וגם היכרות ויישום של שיטות ליצירת תלתלים, גלים, צמות ואריגות מיוחדות.

מאות מעצבי שיער ומאפרים השתתפו וכבר מיישמים את הידע שלהם בעיצוב תסרוקות.

גם אתם יכולים! הקורס הבא נפתח בתאריך :
תאריכים להשתלמות תסרוקות באקדמיה :

קורסים בימי ב'
תאריך תחילת הקורס הבא: 16.03.20 בוקר
תאריך תחילת הקורס הבא: 01.06.20 בוקר
תאריך תחילת הקורס הבא: 10.08.20 בוקר

קורסים בימי ג'
תאריך תחילת הקורס הבא: 11.02.20 בוקר
תאריך תחילת הקורס הבא: 28.04.20 בוקר
השאירו פרטים ונחזור אליכם לשאלות נוספות והרשמה.

חייל, הקשב! עוברים ממדים ללימודים! קורס עיצוב שיער

חייל, הקשב! עוברים ממדים ללימודים! קורס עיצוב שיער

מה כדאי לבדוק לפני שמתחילים את הדרך אל קריירה בעיצוב שיער?

בין אם סיימת את השירות הצבאי או בין אם החלטת לשנות מקצוע זה הזמן ללמוד מקצוע חדש לחיים!

כל אחד מגיע לנקודה בחיים, אחרי התיכון, אחרי הצבא, אחרי הטיול הגדול... שהגיע הזמן לבחור כיוון תעסוקתי. רצוי שזה יהיה תחום מעניין ברמה שתצליח להפעיל בכם את הדרייב והמנוע הפנימי, וכך גם לדרבן אתכם להצלחה.קורס עיצוב שיער לחיילים משוחררים

את הצעד הראשון בדרך אל החלום שלכם, הכי קשה לבצע. עם כל ההתרגשות אחרי שהחלטתם שאתם הולכים על זה ומתחילים ללמוד עיצוב שיער, לפני שבוחרים מסלול לימודים כדאי לבדוק את האפשרויות ולבחור באופציה הטובה ביותר.

בדיוק בשביל זה, ריכזנו עבורכם את עשרת הדיברות בבחירת בית ספר לספרות. לגזור ולשמור.

1. תעודות מוכרות על ידי משרד התמ"ת (משרד הכלכלה, משרד העבודה) 
כשאתם ניגשים ללימודים, ולא משנה אילו לימודים, תמיד כדאי לוודא דבר ראשון מהן ההסמכות שתקבלו בסיומם. לימודים שאינם מאושרים על ידי משרד התמ"ת לדוגמא, עשויים לספק לכם תעודות שלא יהיו תקפות במקומות עבודה מסויימים, או בעתיד בפתיחת בית עסק משלכם, לכן חשוב לברר אם המוסד מוכר.

2.תעודה וחברות באירגון בינלאומי וישראלי למעצבי שיער ה-OMC
ארגון הOMC (OrganisationMondiale Coiffure), או בעברית "איגוד מעצבי השיער", הוא ארגון עולמי הכולל יותר מ-60 מדינות מרחבי העולם. מטרת האיגוד היא להעמיק ולהרחיב את אופיים של לימודי עיצוב השיער כך שיקנו ערכים וישאירו הרבה מקום ליצירתיות ואומנות אינדיבידואלית כיאה לתחום העיצוב, 

3. מורים מומחים בתחום
אחד הדברים החשובים ביותר בלימודי עיצוב שיער, הוא הלמידה מהסתכלות. צפייה במומחים מבצעים תסרוקות ותספורות שונות היא דרך למידה אפקטיבית, ותמיד חשוב שמי שעומד ללמד ולהדגים לכם את הטכניקות המורכבות, ידע לבצע זאת בצורה הטובה ביותר.

4. למידה מעשית
לימודי עיצוב שיער לומדים בעיקר דרך הידיים. המספריים והמסרק צריכים להפוך לחברים הטובים ביותר שלכם בסוף בלימודים, וכדאי להתחיל להתיידד איתם כבר מהרגע הראשון. בית ספר מוצלח לספרות יציע לימודים מעשיים כחלק משמעותי מתוכנית הלימודים.

5. למידה תיאורטית
במקביל ללמידה המעשית שצריכה להוות את חלקו הגדול של זמן הלימודים, כן חשוב שיהיו גם לימודים תיאורטיים במקביל. יש הרבה ידע חשוב שקיים בתחום, שכן רצוי ללמוד בצורה מסודרת לפני שניגשים לעבודת הת'כלס.

6. גיוון של תחומים להמשך למידה
בדרך כלל קיימים במוסדות לימוד לעיצוב שיער, מספר מסלולים המאפשרים המשך למידה. בבחירתכם מוסד לימוד, בחנו את הקורסים השונים בו ותראו אם יש קורסי המשך (או קורסים למתקדמים לדוגמא) שמוצאים חן בעיניכם.

7. מרחב מזמין ונעים
אחד הדברים שהם אולי הכי חשובים בבחירת מקום לימודים, זה שהוא יהיה נעים ללמידה. אתם לא רוצים להגיע כל שיעור במשך תקופה לא קצרה אל מקום שרק תרצו לברוח ממנו. ההמלצה הכי טובה היא להגיע לבקר באקדמיה לפני ההרשמה כדי לוודא שהמקום מוצא חן בעיניכם.

8. ציוד ומכשור איכותי ובטיחותי
דבר נוסף ולא פחות חשוב, הוא הבטיחות. בלימודי עיצוב שיער עובדים הרבה עם מכשירים חשמליים, מכונות תספורת וגם חומרים כימיים. בדקו מראש אם הציוד הוא איכותי ותקין כדי להימנע ממצבים לא נעימים.

9. ייעוץ קריירה בסיום הלימודים
מוסדות שונים מספקים גם ייעוץ קריירה או הצעות עבודה בסיום הלימודים. שירות כזה יכול לשמש מקפצה טובה בשבילכם כמעצבי שיער מתחילים לאחר הלימודים.

10. אווירה טובה
ובסופו של דבר, כמו שאתם בטח יודעים, מה שחשוב זה האווירה. מספיק שתגיעו, תכירו את החברים ללימודים ואת המורים, תראו את המקום ותקבלו את התחושה האישית שלכם בנוגע לאווירה.

בהצלחה!

 

חדש בחיפה! אקדמיה בינלאומית ללימודי עיצוב שיער

חדש בחיפה! אקדמיה בינלאומית ללימודי עיצוב שיער

לראשונה בחיפה האקדמיה הבינלאומית ללימודי עיצוב שיער ומקצועות היופי פותחת את שעריה.
אקדמיה חדשה של מוטיה רובין, אחות לעוד אקדמיה של רשת המספרות, תיפתח בחיפה ומציגה קונספט נפלא של מרכז ללימודי עיצוב שיער ומקצועות היופי, נגישה לקהל מחיפה ומכל צפון הארץ מחירי מבצע לנרשמים מראש.

בית ספר לעיצוב שיער בחיפהחיפה על המפה
ברוכים הבאים למציאות חדשה, סניף אקדמיה חדש של מוטיה רובין ללימודי עיצוב שיער ומקצועות היופי נפתח עכשיו גם בחיפה. מבצע מיוחד לנרשמים מראש.

ההמתנה השתלמה - אנחנו יודעים שחיכיתם לרגע הזה, גם אנחנו כבר לא יכולנו להתאפק. ועכשיו באופן רשמי, אנחנו מתרגשים לספר לכם שהאקדמיה ללימודי עיצוב שיער –מוטיה רובין פותחת את שעריה גם לתושבי הצפון! הגיע היום שבו הלימודים האקדמיים לעיצוב השיער ומקצועות היופי, חוצים את גבולות העיר תל אביב ומגיעים לכבוש את חיפה. לא עוד נסיעות ארוכות למרכז הארץ בשביל ללמוד את מה שתמיד רציתם, הפעם אנחנו מגיעים עד אליכם עם הסניף המרהיב והחדש שממוקם ברחוב הנביאים בחיפה. 
קורסים בעיצוב שיער למתחילים ולמתקדמים

הסניף החיפאי מאפשר נגישות קלה לכל תושבי חיפה והצפון, כך שעכשיו כל מי שמעוניין בלימודים איכותיים ומקצועיים של עיצוב שיער מוזמן פשוט להגיע, להירשם ובלי לשים לב להיכנס לאחד התחומים היצירתיים והמבוקשים בישראל. הלימודים וההשתלמויות נמצאים תחת פיקוח של ארגון ה-OMC הישראלי, ומועברים על ידי מרצים ממיטב המומחים בישראל למקצועות עיצוב השיער.
ממש כמו שזה עובד בסניף המיתולוגי בתל אביב, גם בסניף האקדמיה בחיפה תוכלו למצוא את מגוון התחומים הרחב שאנו מציעים: השתלמויות בנושאים שונים למעצבים מנוסים, קורסים מלאים למתחילים וגם למתקדמים, קורסי יום בנושאים החמים ביותר, טכניקות מתקדמות להחלקות, הארכות, תסרוקות וכל מה שאתם יכולים להעלות על הדעת.
דרושים חלוצים!

אנחנו כבר מוכנים לקראתכם, המספריים והמסרקים מחכים על המדפים. אתם מוזמנים להיות הראשונים שפוקדים את המקום והופכים את החלום למציאות.
באווירת ההתחלה החדשה, ובגלל שאנחנו באמת רוצים לראות יותר חיפאים וצפוניים באקדמיה –מוטיה רובין, אנחנו מעניקים לנרשמים מראש הנחה מיוחדת. אז אל תהססו, תשאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע הנוסף שאתם צריכים.

תתי-קטגוריות

עמוד 1 מתוך 4