ברוכים הבאים ל MOTIE RUBIN, רשת מספרות, בית ספר לספרות, לימודי עיצוב שיער ומקצועות היופי. 

מעל 20 שנות פעילות ומובילות בתחום עיצוב השיער,  התפתחו והפכו למותג בעל מוניטין עולמי, שם נרדף לאופנה, איכות, וחדשנות. התשוקה שסייעה לנו להפוך לשם דבר בתעשיית האופנה, כעת מניעה את הצלחת האקדמיה צעד אחד לפני כולם.

 מוטיה רובין בית ספר לעיצוב שיער

פעילות האקדמיה בישראל ובעולם, זיכתה את בוגרי ואת חניכי האקדמיה בפרסים ובהוקרה מן החשובים בעולם:

  • גביע זהב, לאקדמיה הטובה בישראל לשנת 2015
  • "אנשי השנה של ישראל 2005", 
  • זוכי גביע הזהב Wella Trend Vision Israel 2010
  • זוכי גביע הזהב Wella Trend Vision Israel 2012
  • הזוכים בתואר היוקרתי -Global Stylist Of The Year Paris 2009-2010-2012
  • אלופי ישראל לשנת 2011, זוכי פרס ההוקרה הישראלי לקידום תחום עיצוב השיער בישראל ועוד.

אנו משתפים ומטפחים באמצעות הידע הייחודי שפיתחנו עם השנים, את דור מעצבי שיער של העתיד. אנו מאמינים שהשכלה מקצועית טובה היא מפתח לקריירה מוצלחת ומתקדמת. צוות המורים המסור שלנו בבית ספר לספרות מוטי רובין, הרכיב קשת רחבה של לימודי עיצוב שיער ומקצועות היופי, זאת על מנת להעניק מענה רחב למגוון רמות מקצוע וקשת רחבה של סוגי המקצוע.

קורס ספרות באקדמיית מוטיה רובין

מעצבי שיער, בכל הרמות ובכל התחומים לומדים מחוג מרצים בכיר של בית ספר לספרות מוטיה רובין, תוכניות הלימודים, של קורס ספרות, מכילים נושאים עדכניים וחשובים החל מהתפתחות עיצוב השיער לאורך ההיסטוריה בעולם, התאמת סוג עיצוב השיער על פי סטנדרטים שונים, איזון הרמוני של צבעים, סטיילינג, פיסול, ציור, אמנות, עבודה בהפקות אופנה וטלוויזיה, תסרוקות כלה, טכניקות שונות בתספורות ועוד.

לימודי עיצוב שיער

לימודי ספרות ועיצוב שיער בבית הספר לספרות -  מוטי רובין מאפשרים  לתלמידים לקבל הכשרה במגוון רחב של מסלולים ביניהם: עיצוב שיער למסלול הדוגמנות, כימיה וצביעת שיער, עיצוב שיער ותספורות יומיומיות-מסחריות (המבוקשות) עיצוב שיער ותספורות אופנתיות ואמנותיות, עיצוב שיער לכלות, תסרוקות ערב, תסרוקות לבנות מצווה, תספורות אופנתיות וקלאסיות לגברים ועוד.

בוגרי קורס ספרות ועיצוב שיער של מוטי רובין, משתלבים מיד במספרות הטובות בישראל ובעולם ומהווים "נכס" חשוב עבור המעסיקים שלהם, מתקדמים בסולם המקצוע אל צמרת מעצבי השיער בישראל, משתלבים בתחום התרבות והטלוויזיה ואף פוצחים בקריירה מצליחה של פתיחת בית עסק עצמאי ומשגשג.

בית ספר לעיצוב שיער - לימודי עיצוב שיער

 קורס עיצוב שיער