החלקה יפנית ברשת המספרות מוטיה רובין

החלקה יפנית זהו הטרנד החדש בעולם עיצוב השיער וזה לא משנה אם שיערך מתולתל, גלי או צבוע. ברשת מספרות מוטי רובין נגשים עבורך את החלום של שיער חלק, בעל מראה מבריק ובריא, חזק וקל לסידור.

החלקה יפנית ברשת מספרות מוטיה רובין
החלקה יפנית ברשת מספרות מוטיה רובין

בסלוני עיצוב השיער שלנו תפגשי מעצבי שיער בעל וותק וניסיון רב בביצוע החלקות שיער והחלקה יפנית בפרט, אנו משתמשים בחומרי החלקה המוכרים והטובים בעולם תוך התאמה אישית לשיערך לקבלת תוצאה מושלמת של שיער חלק באחריות מלאה. החלקה יפנית הינה תהליך מורכב שלא ניתן ללמוד או לבצע לבד, מעצב השיער אפילו אם הינו מיומן במקצועו חייב לקבל את ההכשרה המתאימה על מנת לבצע החלקה יפנית בשיער בצורה טובה ואחראית, לכן לא מומלץ לבצע החלקה יפנית אצל מי שאינו מומחה בביצוע החלקות שכאלו והוא אינו בעל הניסיון הנדרש. הינך מוזמנת ליצור קשר כבר היום עם אחד מסניפינו ונשמח לייעץ לך ולענות על כל שאלותייך ללא תשלום וללא התחייבות מצידך.

החלקה יפנית ברשת מספרות מוטיה רובין
החלקה יפנית ברשת מספרות מוטיה רובין

הרעיון מאחרי תהליך החלקה יפנית

ביצוע החלקה יפנית נעשה תוך שימוש בחומרים ייחודיים המשפיעים באופן ישיר על מבנה השיערה. חומרים אלו משנה את מבנהו הייחודי של החלבון הבונה את השיערה ולאחר השלמת התהליך הלוקח כמה שעות,השיער מיושר במחליק קרמי בטמפרטורה אחידה והופך להיות חלק לצמיתות.

פגישת ייעוץ לפני ביצוע החלקה יפנית

מומלץ להגיע למספרה לפגישת ייעוץ אשר במהלכה נבצע אבחון ובדיקה של שיערך תוך הכרה של מצב השיער שלך על פי טיפולים קודמים שעברת כמו הבהרות בשיער, צביעות והחלקות שונות או טיפולי שיער כימיים למינהן. זוהי גם ההזדמנות המושלמת עבורך בכדי לשאול את כל השאלות בנוגע להחלקה ותהליך הטיפול בשיער לאחר ביצוע ההחלקה היפנית.

הייתרון המובהק של החלקה יפנית הינו בכך שהחלקה זו מתאימה באופן מושלם לרוב סוגי השיער. אך לעיתים בהחלט עלולים להיות גורמים, כמו שיער פגום במיוחד שעבר טיפולים כושלים ותהליכים כימיים בצורה לא מקצועית או שיער שעבר 'החלקת קליאופטרה' ועוד גורמים שונים אשר יכולים לגרום לכך ששיערך אינו מתאים לתהליך החלקה יפנית.

החלקה יפנית בשיער הינה תהליך ארוך של כמה שעות, זמני הטיפול בממוצע הן כ-4 שעות תלוי בסוג השיער, זמן המתנה שווה בהחלט כי הרי לאחר ביצוע החלקה יפנית, לסידור השיער יהיה קל ופשוט ויחסוך לך זמן רב בהתנהלות היום יומית עם סידור שיערך. שיערך יהיה תמיד חלק, מבריק ומסודר. אם יצאת מהמקלחת ושיערך רטוב, תוכלי לייבש אותו קלות באמצעות פן, וזהו!  אין יותר צורך במחליקים למינהן ולעולם יותר לא תחששי מלחות או גשם שיפגעו במראה החלק של שיערך.

החלקה יפנית ברשת מספרות מוטיה רובין
החלקה יפנית ברשת מספרות מוטיה רובין

שיער שעבר החלקה יפנית הינו חלק לצמיתות, כאשר צומח שיער חדש בהתאם לסוג שיערך תדרשי לעשות חידוש לשורשי השיער שצמחו, חידוש החלקה יפנית נעשה בממוצע לאחר כשבעה עד שמונה חודשים. אם שיערך מעט גלי תוכלי לבצע חידוש לאחר עשרה חודשים או יותר, זה מאוד אישי בהתאם להרגשתך ומראה שיערך.

החלקה יפנית אינה פוגעת בשיער כאשר היא נעשית בצורה מקצועית על ידי מעצב שיער מיומן המכיר את תהליך החלקת השיער בצורה טובה ויודע לבצע זאת מבלי לגרום נזק לשיער. אל תפקידי את שיערך בידי מעצבי שיער חובבנים. חשוב מאוד שמאחורי ביצוע החלקת שיער במיוחד כאשר מדובר בביצוע פעולה מורכבת כמו ההחלקה היפנית – רק מומחה יבצע החלקה יפנית בשיערך, אנו מקפידים ביותר על כך ואת תדעי שכשמדובר בשיערך את בידיים הטובות ביותר.

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה ועניין.

בברכה מוטיה רובין - רשת מספרות ואקדמיה ללימודי עיצוב שיער

  • סניף יגאל אלון - רח' יגאל אלון 159 ת”א 03-6091515
  • סניף כיכר רבין - רח' מלכי ישראל 15 ת”א 03-5244052
  • סניף עזראלי קניון עזריאלי ת”א - חנות דרך היופי 03-6443304[gallery ID=5]