חדש בחיפה! אקדמיה בינלאומית ללימודי עיצוב שיער

לראשונה בחיפה האקדמיה הבינלאומית ללימודי עיצוב שיער ומקצועות היופי פותחת את שעריה.
אקדמיה חדשה של מוטיה רובין, אחות לעוד אקדמיה של רשת המספרות, תיפתח בחיפה ומציגה קונספט נפלא של מרכז ללימודי עיצוב שיער ומקצועות היופי, נגישה לקהל מחיפה ומכל צפון הארץ מחירי מבצע לנרשמים מראש.

בית ספר לעיצוב שיער בחיפהחיפה על המפה
ברוכים הבאים למציאות חדשה, סניף אקדמיה חדש של מוטיה רובין ללימודי עיצוב שיער ומקצועות היופי נפתח עכשיו גם בחיפה. מבצע מיוחד לנרשמים מראש.

ההמתנה השתלמה - אנחנו יודעים שחיכיתם לרגע הזה, גם אנחנו כבר לא יכולנו להתאפק. ועכשיו באופן רשמי, אנחנו מתרגשים לספר לכם שהאקדמיה ללימודי עיצוב שיער –מוטיה רובין פותחת את שעריה גם לתושבי הצפון! הגיע היום שבו הלימודים האקדמיים לעיצוב השיער ומקצועות היופי, חוצים את גבולות העיר תל אביב ומגיעים לכבוש את חיפה. לא עוד נסיעות ארוכות למרכז הארץ בשביל ללמוד את מה שתמיד רציתם, הפעם אנחנו מגיעים עד אליכם עם הסניף המרהיב והחדש שממוקם ברחוב הנביאים בחיפה. 
קורסים בעיצוב שיער למתחילים ולמתקדמים

הסניף החיפאי מאפשר נגישות קלה לכל תושבי חיפה והצפון, כך שעכשיו כל מי שמעוניין בלימודים איכותיים ומקצועיים של עיצוב שיער מוזמן פשוט להגיע, להירשם ובלי לשים לב להיכנס לאחד התחומים היצירתיים והמבוקשים בישראל. הלימודים וההשתלמויות נמצאים תחת פיקוח של ארגון ה-OMC הישראלי, ומועברים על ידי מרצים ממיטב המומחים בישראל למקצועות עיצוב השיער.
ממש כמו שזה עובד בסניף המיתולוגי בתל אביב, גם בסניף האקדמיה בחיפה תוכלו למצוא את מגוון התחומים הרחב שאנו מציעים: השתלמויות בנושאים שונים למעצבים מנוסים, קורסים מלאים למתחילים וגם למתקדמים, קורסי יום בנושאים החמים ביותר, טכניקות מתקדמות להחלקות, הארכות, תסרוקות וכל מה שאתם יכולים להעלות על הדעת.
דרושים חלוצים!

אנחנו כבר מוכנים לקראתכם, המספריים והמסרקים מחכים על המדפים. אתם מוזמנים להיות הראשונים שפוקדים את המקום והופכים את החלום למציאות.
באווירת ההתחלה החדשה, ובגלל שאנחנו באמת רוצים לראות יותר חיפאים וצפוניים באקדמיה –מוטיה רובין, אנחנו מעניקים לנרשמים מראש הנחה מיוחדת. אז אל תהססו, תשאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע הנוסף שאתם צריכים.