יסודות הצבע בשיער

יסודות הצבע בשיער - כזה שיעור מעצבי שיער בישראל מזמן לא קיבלו

אם כבר קורס כימיה ויסודות הצבע לשיער, אז ארגנו חשיפה מקיפה ליסודות הצבע ושטיפות הצבעים וכל זה בלי סודות בדיוק כמו שאנחנו אוהבים! אם גם אתם שואלים איך להגיע לתוצאת הצבע המושלמת ואתם ניצבים מול אתגרי צבע, זה בול בשבילכם! מסלול מקצועי למעצבי שיער בכל הרמות.

MATRIX פרופשיונל והמדריכים הראשיים של בית הספר לעיצוב שיער MOTIE RUBIN בהרצאות והשתלמויות למעצבי שיער מתקדמים.
בסדרת ההדרכות מתחילת השנה, (ו..אנחנו רק בתחילת פברואר) התכנסו מאות מעצבי שיער ואנשי מקצוע באקדמיה של מוטיה רובין בתל-אביב ובחיפה לסדרת קורסים מתקדמים בנושאי גזירות שיער וצבע (ת'אמת, כזה שיעור מעצבי שיער מזמן לא קיבלו!)

בשני סבבים לאורך הסדנאות, הציגו באקדמיית מוטיה רובין את שיטות הגזירה המתקדמות שפותחו באקדמיה ושיטות צביעה עם מותג הצבעים MATRIX. הקולוריסטית - אינה פלטונובה העמיקה בהסבר מקיף לאורך ולרוחב את השימוש באלמנטים שבצבעי השיער. 


מעצבי השיער מוטיה רובין ורפאל רובין, אשר ניצחו במקצועיות מהפנטת על הדרכה מרתקת ויצירתיות אינסופית.
הדגימו 4 מראות וטרנדים שנוצרו עם הגוונים החדשים של מטריקס. ההשתלמות נערכה בהשראת Academy Look & Learn באווירה לימודית עם שאלות-תשובות בלייב, ובמרכזו המשפט הגורס "על מנת להיות בלתי ניתנים להחלפה אתם חייבים תמיד להיות שונים" (קוקו שאנל).

אינה פלטונובה

צבע לשיער


השימוש בסדרת צבעי השיער MATRIX SoColor הפרמננטיים החדשה בשילוב עם גווני טון על טון מסדרת Acidic פותחת בפני מעצבי השיער צוהר ליצירתיות אינסופית:
הדגשת גוון – מעניקים מגע אינטנסיבי לצבע השיער ומדגישים את תוצאת הגוון.
ניטרול גוון – מעצב השיער עושה שימוש יומיומי בידע ובמיומנות שלו כדי לתקן "טעויות צבע"; תוצאות נועזות מידי, צבעים דהויים ועוד. באמצעות הגוונים החדשים ניתן לתקן מצבים אלו.
אפקטים מיוחדים – גוונים חמים או קרים ייחודיים המעניקים למעצב השיער אפשרויות אינסופיות להשראה ויצירה.

מוטיה רובין ורפאל רובין בפעולה


באירוע עצמו מסרו מוטיה רובין ורפאל רובין: "SoColor Sync MATRIX מאפשרים לנו למעצבי שיער יצירה אינסופית. מדובר בכלי בעל משמעות רבה לכל מעצב שיער, המעניק יכולת לנטרל גוונים לא רצויים ולהעשיר גוונים קיימים. מעצב שיער שרואה את הלקוחה שלו, ב-MATRIX יוכל למצוא מענה מעולה לכל אופי: Matrix SoColor הוא כלי טכני עם משמעות יצירתית רחבה".

מתוך קורס תספורות

קורס עיצוב שיער

 רוצים לקבל פרטים בנושא תוכניות הלימודים? 

מלאו את הפרטים כאן:

ברצוני לקבל ניוזלטר ועדכונים אודות קורסים ומבצעים