כמה דברים שחייבים לדעת על לימודי עיצוב שיער בישראל

החלטת על קריירת עיצוב שיער? הנה כמה דברים חשובים לקראת:

לימודי ספרות או בשמם העדכני לימודי עיצוב שיער, נחשבים לימודים מבוקשים ונחשבים. השוק אף פעם לא יהיה מוצף במעצבי שיער ובמיוחד במעצבי שיער טובים. עיצוב שיער הוא בראש ובראשונה עניין של כישרון וטכניקה, שימוש בחומרים ובמכשירים נכונים. בית ספר לספרות "סטנדרטי" מכשיר את תלמידיו למגוון מצומצם של מסלולים. לעומת זאת לימודי עיצוב שיער באקדמיית מוטי רובין מכשירה את התלמידים למגוון רחב של מסלולים ביניהם:קורס החלקות שיער, קורס ספרות גברים, קורס תסרוקות, קורס תספורות נשים, מסלול לימודי עיצוב שיער בפן ובמכשירים חמים, מסלול לימודי , כימיה וצביעת שיער, מסלול לימודי תוספות שיער, מסלול לימודי כימיה מתקדמת ובלונדים, עיצוב שיער ותספורות יומיומיות-מסחריות (המבוקשות ביותר כמו המדורגות ועוד..) תסרוקות ערב, תסרוקות לבנות מצווה, קורס תספורות נשים

בית ספר לספרות

בוגרי קורס עיצוב שיער של מוטי רובין, משתלבים מייד במספרות הטובות בישראל ובעולם ומהווים נכס אסטרטגי עבור המעסיקים שלהם, בוגרי האקדמיה מתקדמים בסולם המקצוע אל צמרת מעצבי השיער בישראל ומשתלבים בתחום הבידור והתרבות ומלווים גופים שונים כמו תוכניות טלוויזיה, תיאטראות, קולנוע, מלווים הפקות אופנה שונות ואף פוצחים בקריירה מצליחה של פתיחת בית עסק עצמאי ומשגשג.

לומדים לשנות!

מדהים לגלות עד כמה שינוי התספורת או הצבע מיטיבים עם הלקוחות. תספורות הן לא רק עניין של אופנה אלא גם חלק בלתי נפרד מהופעה טובה בכל אירוע!  ציוני דרך חשובים בחיים כמו חתונה (תסרוקות כלה), הולדת ילד (תסרוקות ערב), חגיגות בר או בת מצווה (תסרוקות בת מצווה לבנות צעירות) או אירועי חברה חשובים דורשים תשומת לב מיוחדת למראה חיצוני וכאן נכנסים לתמונה מעצבי השיער, בין אם זה לתספורת או לשינוי תדמית. לימודי עיצוב שיער במוטי רובין מכינים אותך לעולם של תעשייה משגשגת כי לא רק בישראל אלה בכל העולם חסידיה הגדולים של השגרה והקביעות ירצו, באיזה שהוא שלב בחיים, לשנות מעט או יזדקקו לעיצוב שיער, לפן, לקצוות, לגוונים או פשוט לתספורת כדי לשמור על מראה רענן ואופנתי.

קורס עיצוב שיערבאקדמיית מוטי רובין קיימים למעלה מ 18 סוגי קורסים לעיצוב שיער, במגוון מסלולים קלאסיים או מתקדמים החל מ- 3- 6 ועד ל 9 חודשים למתחילים וגם סדנאות וסמינרים קצרים מיום אחד עד-3 חודשים למתקדמים. לימודי עיצוב שיער חייבים בפיקוח של משרד התמ"ת, עם תום סיום קורס קלאסי מורחב נדרש התלמיד לעבור את מבחני הגמר המעשיים והעיוניים. כל תלמיד שסיים את המבחנים בהצלחה מקבל סיווג מקצועי "ספר נשים סוג 1" של משרד התמ"ת. למעשה נוהל הלימודים באקדמיית מתקיימים בפיקוח ממשלתי ובנוסף ע"פ קונספט לימודים של איגוד מעצבי השיער הישראלי OICISRAEL שכן בסופם של הלימודים ובתום מבחני הגמר לתלמיד מוענקת גם תעודה בינלאומית של האיגוד העולמי למעצבי השיער.

מה לומדים בקורס לעיצוב שיער?

ככל שהידע רחב יותר כך מתחזקת ההבנה בין האופנה העכשווית לבין הטרנדים המשתנים. עיצוב שיער הוא לא רק תספורת נוחה, עיצוב שיער קשור לשיח התרבותי המתקיים באופן תמידי בין הציבור הישראלי לרוח התקופות ולשינויים הקיימים גם בחו"ל. לכן, ההיסטוריה וסקירת התחזיות לעונות הקרבות בתחום השיער חשובה למעצבי השיער. לימודי ספרות באקדמיית מוטי רובין הורכבו בקפידה ע"י מוטי רובין, רפאל רובין וצוות מומחים בינלאומיים, הלימודים מחולקים לפי שבועות לימוד ומתארים כל שלב, כל נושא והספק הדברים הנלמדים בו. קורס ספרות מעניק מידע פרקטי בתחום יסודות טיפוח השיער והטיפול בו. צוות המדריכים והמורים המקצועיים באקדמיה מלמדים את כל הנדרש כדי לשלוט לא רק בטכניקות לביצוע תספורות אלה מלמדים גם לתרגם את רצונה של הלקוחה לתוצאה  מוצלחת.

למי מתאים ללמוד עיצוב שיער?

מסיימי צבא או שירות הלאומי יכולים ללמוד גם ע"ח הפיקדון הצבאי, לאוהבי אופנה ויופי, לאנשים שהאופנה נוגעת להם! מקבלי אבטלה  - שמעוניינים לעשות הסבת מקצוע, ועכשיו יש גם טרנד מאוד מפנק, נשים שמשנות סטאטוס בחיים "גרושות" או "אלמנות" יכולות ללמוד גם בסיוע ממשלתי.  זה המקצוע היחידי שאפשר לעבוד בו גם מהבית בכל שעה ביום ובכל העולם. קורס עיצוב שיער מתאים לאנשים שאוהבים להיות בחברת אנשים. מדובר על עיסוק מתמיד עם בני אדם וטיפול בשערם. הקורס מתאים למי שהאופנה נוגעת לו! שיודע להיות קשוב לרצון הלקוחות ומתאים למי שאוהב את תחום עיצוב השיער ומוכן ללמוד ולצמוח למעצב שיער מקצועי.

להרשמה ולקבלת מידע חייגו 036091515

קורס ספרות גברים