225 תסרוקות בפחות מ-15 שיטות סירוק שונות

לו היינו אומרים שבעוד חודש מהיום תשלטו ב-15 טכניקות שונות (שהן יותר מ-200 וריאציות שונות של תסרוקות) שלא חשבתם שאי פעם תדעו לעצב ולסרק, הייתם הולכים על זה?  

הכישרון שלכם ישלוט ב-15 טכניקות שונות לעיצוב תסרוקות שיער (שהן יותר מ-200 וריאציות שונות של תסרוקות). נשמע כמו חלום רחוק? בבית ספר לעיצוב שיער מוטיה רובין, זאת בסך הכל המציאות...

קורס תסרוקות - עכשיו גם את יכולה, מאות מעצבי שיער ומאפרים כבר השתתפו! הירשמו לקורס הבא 

קורס תסרוקות

קצר וקולע חודש אחד של עבודה אינטנסיבית ולימודים ברמה גבוהה עם מרצים מומחים בתחום התסרוקות, ואתם מקצוענים.

לפעמים צריך לעבוד שנים כדי להגיע לרמה מקצועית של העמדת תסרוקות כלה, אבל לימודי עיצוב תסרוקות בבית ספר לעיצוב שיער מוטיה רובין, אתם יכולים להגיע לרמה גבוהה מאוד של טכניקה וידע, וכל זה בדיוק בחודש אחד. כמובן שמדובר בהרבה עבודה ולימודים מוקפדים לרציניים בלבד, אבל כן - זה אפשרי.

התכנים בקורס נמצאים בפיקוח איגוד ה-OIC ישראל, שמטרתה לוודא שאנחנו מלמדים אתכם בצורה מקצועית את כל מה שאתם צריכים לדעת.

בנוסף לכך, הקורס נערך בהנחיה צמודה של מדריכים מומחים בתחום התסרוקות שיקדמו אתכם צעד צעד במהלך כל החודש.

כל מה שצריך לדעת על עיצובי שיער קורס עיצוב התסרוקות בבית ספר ללימודי עיצוב שיער –מוטיה רובין, הוא קורס מקיף וכולל של כל מה צריך לדעת כשחושבים על שיער. מדובר בהרבה נושאים הקשורים בעיצוב תסרוקות ערב וסירוק כלות שיעשירו אתכם בידע נרחב וחיוני - החל מתסרוקות קלאסיות ועד לתסרוקות כלה. לימודי תסרוקות

מהלך הקורס כולל למידה של היסודות הבסיסיים ביצירת תסרוקות אופנתיות קלאסיות, יצירת תסרוקות אומנותיות לכלה, תסרוקות ערב המתאימות לפגישות עסקים או אירועים ועוד. במקביל נלמד על שימוש בכלים, אביזרים וחומרים ליצירת התסרוקת המושלמת, שימוש במכשירים חמים כגון מחליקי שיער ומסלסלים, שימוש בתוספות שיער ואלמנטים חיצוניים שמשולבים בתסרוקת, וגם היכרות ויישום של שיטות ליצירת תלתלים, גלים, צמות ואריגות מיוחדות.

מאות מעצבי שיער ומאפרים השתתפו וכבר מיישמים את הידע שלהם בעיצוב תסרוקות.

גם אתם יכולים!